Ubiór na siłownię

Bycie fit jest modne! I naprawdę nie ma w tym nic złego – w końcu nie ma nic złego w tym, że człowiek zaczyna o siebie dbać – o swoje zdrowie oraz kondycję. W zasadzie jest to moda, którą warto jest propagować. A jeżeli człowiekowi zależy na tym, by wyglądać dobrze – musi się trochę poświęcić. Ćwiczenia, rzeźbienie sylwetki i gubienie zbędnych kilogramów to bardzo trudny i uciążliwy proces. Nadal jest to jednak proces, przez który bardzo warto jest przejść dla swojego własnego dobra.

Idziemy na siłownię!

Pierwsza wyprawa na siłownię to zawsze wielkie wydarzenie. Nie może być inaczej, bo przecież pierwsza wizyta na siłowni to tak jakby początek zmian – zmian na lepsze. Dlatego do takiej wizyty warto się przygotować. Zwłaszcza jeżeli wcale nie czujemy się zbyt pewnie, jeżeli obawiamy się ludzkich spojrzeń pełnych politowania, którymi mogą nas obdarzać ludzie na siłowni. Przede wszystkim warto sobie uświadomić jedno – ludzie na siłownię chodzą po to, żeby ćwiczyć, a nie po to, żeby komentować niepochlebnie innych ludzi. W dodatku – każdy kiedyś zaczynał. Naprawdę każdy. Więc nie należy się wstydzić, należy za to walczyć w tej niezbyt w końcu równej walce o swoją sylwetkę, kondycję i zdrowie.

Grunt to odpowiedni ubiór!

Nie da się ukryć ani temu zaprzeczyć – my, kobiety lubimy dobrze wyglądać. A odpowiedni ubiór na siłowni nie tylko podniesie nasz komfort ćwiczeń, ale również sprawi, że nabierzemy pewności siebie i po prostu będziemy czuły się lepiej. A przecież dobre samopoczucie to wartość sama w sobie. Wartość, której nie da się przecenić. Dlatego właśnie odpowiedni ubiór na siłownię to podstawa.

No dobrze, ale co to znaczy – odpowiedni ubiór na siłownię? Przecież ćwiczyć można we wszystkim! Teoretycznie tak. Jednak bezpieczniej jest przyjąć, że ta zasada obowiązuje tylko podczas ćwiczeń w zaciszu domowym, gdy nikt na nas nie patrzy. Siłownia jednak to miejsce, które pełne jest ludzi – a ludzie mają to do siebie, że się patrzą. Zwłaszcza, gdy ktoś lub coś zwraca ich uwagę – czy to w sposób pozytywny czy negatywny. Dlatego lepiej zapomnieć o powyciąganych dresach. Nawet jeżeli są najwygodniejsze na świecie i zdecydowanie nasze ulubione. Dużo lepiej jest zainwestować w ładny i modny strój na siłownię. Oczywiście, na siłownię chodzi się po to, by ćwiczyć, a nie po to, by wyglądać – jednak czy dobrze dobrany, ładny strój nie jest czymś, co podnosi naszą motywację do ćwiczeń oraz poprawia nasze samopoczucie? No właśnie. I nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia na to, by tego sobie darować.

Dużo lepiej jest kupić sobie getry damskie – kolorowe, wygodne i dopasowane. Nie będą nam przeszkadzać podczas ćwiczeń, a przy okazji sprawią, że będziemy wyglądać zwyczajnie dobrze i modnie. Bo nie da się ukryć – tego typu kolorowe getry – wzorzyste czy jednolite – zwyczajnie są modne. Wystarczy rozejrzeć się dookoła siebie, a szybko okaże się, że getry to coś, to ten element garderoby, który w szafie ma każda kobieta. Niekoniecznie po to, by chodzić w nich na siłownię. Choć właśnie na siłowni sprawdzą się najlepiej. Warto o tym pamiętać.

Post Comment