Uwodzenie kobiet i mężczyzn

Na kobiety i mężczyzn działają całkowicie inne bodźce. Obie płcie zwracają jednak dużą uwagę na wygląd drugiej osoby. Na samym początku najważniejszy jest bowiem kontakt wzrokowy. Atrakcyjność fizyczna jest ważna nie tylko dla mężczyzn, których uważa się za wzrokowców, ale także i dla kobiet.

Dużo prawdy jest w tym, że kobieta przyciąga do siebie mężczyznę urodą, a zatrzymuje charakterem. Każdy mężczyzna skrycie marzy o partnerce atrakcyjnej, ładnej i uwodzicielskiej zarazem. Najlepiej aby podobała się także i innym, gdyż podnosi to w znacznym stopniu pewność siebie. Atrakcyjna u boku jest swoistą reklamą mężczyzny. Co jest wyznacznikiem atrakcyjności? Należy przede wszystkim zachować umiar w odsłanianiu ciała. Pokazanie za dużo uważane jest za oznakę rozwiązłego trybu życia, a zakrycie się od stóp do głów nie przyciąga męskiego spojrzenia. Pokazanie dużej ilości ciała jest możliwe tylko latem, gdy jest gorąco i ubiera się sukienki na ramiączkach czy krótkie szorty. Zimą mężczyzn kuszą z kolei dopasowane jeansy, dekolty czy obcisłe sukienki. w tego typu ubraniach widać bowiem zarys figury, co jest dla większości panów bardzo atrakcyjne.

Co najlepiej uwodzi mężczyzn? Zdecydowana większość z nich uwielbia kobiece szpilki. Budy na wysokim obcasie działają jak swego rodzaju afrodyzjak. W szpilkach sylwetka kobiety się zmienia – nogi wydają się dłuższe, a piersi i pupa bardziej wyeksponowane. Mężczyźni lubią też się czuć potrzebni, a więc chętnie wchodzą w rolę bohatera. Poszukują jednak z drugiej strony akceptacji z drugiej strony. Dlatego tak bardzo cenią sobie, jeśli kobieta ich słucha czy śmieje się z ich żartów. Czują się wówczas atrakcyjni i pewni siebie. Idealna partnerka to dla nich kobiet opiekuńcza, która dba o ich potrzeby.

W przypadku kobiet panuje przekonanie, że afrodyzjakiem są pieniądze. Wiąże się to z poczuciem bezpieczeństwa, którego poszukuj ą one u partnera. Dlatego też kobiety często wiążą się z mężczyznami starszymi i doświadczonymi życiowo. Ponadto panie zazwyczaj szukają stałego partnera, Z którym będą mogły stworzyć rodzinę i mieć dzieci. Dużym powodzeniem cieszą się więc panowie lubiący dzieci i zwierzęta. Kobiety uwodzą przede wszystkim wszystkie gesty i dowody ważności ze strony partnera. Dla pań jest to m.in. pamiętanie o urodzinach, wręczenia drobnych upominków czy kwiatów. Dzięki temu czuje się traktowana poważnie. Panie lubią czułe słówka i długie rozmowy o miłości czy związku. Potrzebują nieustannego okazywania im uczucia, najlepiej codziennie.

Co ciekawe kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn bardziej szukają partnera do wspólnego spędzania czasu, a nie kochanka. Potrzebują dobrego kompana i przyjaciela do rozmowy. Kobiety intymność budują bowiem na kontakcie psychicznym i emocjonalnym z partnerem. Dlatego też w przypadku kobiet wygląd fizyczny ma mniejsze znaczenie niż u mężczyzn. Popęd seksualny jest mniejszy, a więc panie mniej skupiają się na pociągu fizycznym, a więcej na charakterze potencjalnego partnera życiowego.

Więcej porad na temat podrywania i rozmawiania z kobiet znajdziesz na stronie: http://www.uwodzenie.org – poradniki i analizy przypadków dla wszystkich mężczyzn.

Post Comment